Dziękujemy Wam za cudowne 4 dni

Kochani Młodzi Widzowie,

Dziękujemy Wam bardzo za cudowne cztery dni! Bardzo cieszymy się, że podobały Wam się filmy – świadczą o tym uśmiechnięte buźki, które serdecznie wrzucaliście po seansach do urn.
Dziękujemy za spontaniczne uwagi, pozytywne oraz krytyczne, ale konstruktywnie naprowadzające nas na Wasze potrzeby. Wszystkie Wasze opinie skrzętnie zanotowaliśmy i obiecujemy, że będziemy się zmieniać na lepsze. Będziemy, bo już przygotowujemy się do kolejnej edycji.
Nie będzie trzeba czekać 12 miesięcy, żeby spotkać się z Kinem w trampkach. Już niedługo damy znać, gdzie będziemy wspólnie celebrować dobre filmy dla Was i o Was.

Tak, jak napisałyśmy we wstępniaku do katalogu, chcemy, żeby Kino w trampkach było nie tyle festiwalem organizowanym dla Was, co po prostu Waszym festiwalem. Dlatego nasze skrzynki nieustająco czekają na listy od Was. Czego chcielibyście doświadczyć, co zobaczyć, poznać na 2.edycji Kina w trampkach? Chcecie uczyć się rozumieć i analizować filmy? Chcecie uczyć się, jak robić dobre kino? Chcecie je robić? A może chcecie sami zrobić swoje warsztaty, podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami. Co chcielibyście robić podczas kolejnych edycji? Piszcie do nas: biuro@kinowtrampkach.pl i program@kinowtrampkach.pl.

Organizatorzy Kina w trampkach.